Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Czy max poziom wybadanego aut powinien byc wyzszy od poziomu aut eventowych
tak 40%  40%  [ 6 ]
nie 53%  53%  [ 8 ]
nie mam zdania 7%  7%  [ 1 ]
Razem głosów : 15
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: BADANIA TECHNOLOGII AUTA
PostWysłany: 18 Paź 2017, 15:24 

Av, zgadzam się że to rozwiązanie ma sens, dla najlepszego samochodu w tej grze. Lepsze to niż nic.
Sama idea zmniejszenia liczby widełek do 6-7 słuszna, najważniejsze jest ustawienie gradacji i jednak różnorodności miedzy poszczególnymi silnikami ( a nie wszystko liniowo do góry), tak by każdy mógł dopasować silnik do swojej strategii.
Pytanie jest takie; czy taka zmiana tabelek silników nie jest zbyt daleko idącą zmianą w istniejącej grze?( nie mówię o nowym serwerze).czy raczej jako słuszne rozwiązanie na nowy serwer?
Zaproponowałem system eventów silnikowych ( info dla właściciela), ale to rozwiązanie na nowy serwer.

PostWysłany: 20 Paź 2017, 07:22 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Co do różnicy czasowej pomiędzy samochodami możemy ją zlikwidować i zrównać czasy.

No ale jeśli zrobimy jakiś silnik lepszy niż eventowy, to znowu osoba która ma zbadany max nic nie zyskuje na eventach, jeśli ma zbadany najlepszy samochód.

No przy kolejnym aucie możemy dać mniej silników.

PostWysłany: 28 Paź 2017, 11:31 

Witam
Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi nie wiem czy wszyscy mówią o tym samym :)

Ja uważam że powinna być możliwość zakupu pojazdu eventowego tylko takiego modelu do którego ma się rozwinięte wszystkie silniki np: ( mam na max rozwinięte silniki do Shadow Majestic a do Tandrom 105 jeszcze nie , więc podczas eventu mogę zakupić tylko eventowego Majestica a Tandrom jest jeszcze zablokowany do czasu zakończenia rozbudowy )
I to jest najprostsze rozwiązanie sprawiedliwe dla wszystkich .

Co do ilości silników i ich czasu rozbudowy na chwilę obecną kogoś poniosła fantazja :)
W Tandromie muszę czekać 59 dni i zapłacić 10 240 000 000 zł aby mój pojazd woził 100kg więcej i był o 1km szybszy :
( 59d 12h 34m-10 240 000 000 zł-750 KM-25 300 kg-42 l/100km-760 l-91 km/h )
Speedy ! 3 lub 4 silniki MAX !!!!

Pozdrawiam

PostWysłany: 28 Paź 2017, 13:05 

zgadzam się, obecnie badania technologii auta są bezsensowne, drogie i czasochłonne jeżeli można poczekać miesiąc i kupić lepsze eventowe, gdyby były lepsze od okazjonalnych każdy by badał.

PostWysłany: 28 Paź 2017, 21:48 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Zrównałem czasy, dla badań silników w Tandromach 105.

Co do kolejnych aut, będzie mniej silników zapewne.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości