Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Temat
PostWysłany: 11 Paź 2017, 14:55 

No tyle ze to nie ja ani nikt z mojej rodziny nie biega po wszystkich serwerach jak ktos zamna na s2 i puki nikt mnie nie zaczol wyzywac to byl spokoj ja ci szybki radze wdrarzyc sie troszke w temat zamiast prawic moraly wczorej bana zem dostal ze ktos mnie zwyzywal na cb19 na s2 a wiec co ty mi tu piszesz o jakiej kolwiek sprawiedliwosci czy jak to tam mozna nazwac to co robi czarna z gosciem co sie gniew na s2 nazwal podchodzi juz pod nekanie a ty mi tu piszesz ze mamy sie z tego cieszyc i grac spokojnie a i jeszcze gdzie ci mam pisac o odwolanie bana na to konto11111111 bo juz wam wszedzoe zem wyslal a nadal zero odpiwiedzi

Temat postu: Re: Temat
PostWysłany: 11 Paź 2017, 15:02 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Patrz jak kłamiesz.
Mówisz "zero odpowiedzi" od nas?

To może wyślę i pokaże graczom jak prosisz mnie o odbanowanie konta (po podaniu powodu bana, którego dalej nie rozumiesz jak widać) i że jak to sam napisałeś "skończysz pajacowanie na innych serwerach" w ramach poprawy.

Tak jak mówiłem, zamykam temat i zostanie on skasowany za jakiś czas, każdy kolejny kasowany będzie natychmiast jak zobaczę.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości