Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Czy powinna pojawić się w grze możliwośc budowy garaży w nowych krajach?
1. Tak, to dobry pomysł 65%  65%  [ 11 ]
2. Nie , to zły pomysł 35%  35%  [ 6 ]
Razem głosów : 17
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nowe kraje
PostWysłany: 06 Paź 2017, 16:39 

MatteoG napisał(a):
Odpowiem Ci tak. Ceny są po to tak wywindowane, żeby nie trzeba było dodawać za szybko nowych garaży, co dodatkowo obciążyłoby serwery. Nie chodzi tu o ogarnianie kilku garaży więcej, bo to żaden problem. Nie ma jeszcze osoby, która miałaby wszystkie garaże, więc wprowadzanie nowych tylko po to, żeby dojechać serwery jest moim zdaniem bez sensu. Poza tym o ile się dobrze orientuję temat Skandynawii już był i szybki wyraźnie pisał, że jest trudny do wykonania ze względu na przeprawy.

Z Twojej wypowiedzi wynika że to garaże powodują przeciążanie serwerów, wieć lepiej nie rozbudowywać ich sieci , bo serwer nie wytrzyma.
A co w takim razie z ilościa typów dostępnych pojazdów, ilościa posiadanych kierowców , poziomów technologgi, siedzib spedycji itp. Pomyśl jak obciąz serwer flota kilku tysięcy pojazdów i naczep, w której dla każdego pojazdu z osobna trzeba obliczyć zuzucie zawieszenia, opn , silnika itp Myslisz że to obciąza serwer mniej niz ilośc dostępnych garaży ?
Jednocześnie zaznaczasz ze nie ma jeszcze gracza który by miał już we wszystkich miastach wybudowane garaże. Jeśli więc pojawiłaby sie mozliwośc wybudowania dwóch nowych garazy w nowym państwie to byłby to jakis problem ?
A co do Skandynawii , to o Finlandii wspomniałem tylko przykładowo. na mapie jest jeszcze sporo innych w ktorych nie mozna budowac garazy , a nie trzeba sie do nich przeprawiać.
Dodatkowo przeprawy nie są takie niezbędne , bo np z Bari do Makarska promem jest szybciej i łatwiej , ale w grze nie ma takiej możliwości, wiec pojazdy jadą okręzna trasą po lądzie i nie ma problemu. Ale fakt, Norwegię czy Szwecje mozna sobie odpuścić , bo są inne wolne kraje.

PostWysłany: 07 Paź 2017, 07:30 

Miejscowość: Sosnowiec
Uparłeś się na swój pomysł i za wszelką cenę chcesz przekonać do niego innych. Skoro jest gdzie budować, to dodanie nowych miast nie jest konieczne. Do tej pory wstrzymywałem się od głosu, ale nie przedstawiasz mi żadnych konkretnych powodów, dla których miałbym uznać, że jest to niezbędne. Na chwile obecną jestem na "NIE" i wolę aby szybki skupił się na istotniejszych sprawach.

PostWysłany: 07 Paź 2017, 15:52 

Nie uparłem się , tylko rzuciłem pomysł o systematycznym dodaweniu nowych państw/garaży, który jak widac ma zwolenników.
A polemizuje bo argumenty przeciw sa mocno naciągane , właściwie sprwadzają się do tego że nie bo są inne rzeczy do zrobienia. Owszem są , ale czy naprawdę są to pilniejsze rzeczy ? Albo inaczej , czy faktycznie dokonuje się tych faktycznie ważnych i oczekiwanych zmian ?
Jest w tym sporo racji żeby Szybki zajmował sie sprawami uatrakcyjniającymi i rozwijającymi grę. Może Cię zaskoczę , ale ja tez tak uważam . Jesli jednak jego energia i czas ma byc poświęcany na tworzenie konkursów "tylko PG " , albo na ograniczaniu ilości aktualnie istniejących konkursów, to mysle że bardziej korzystne dla gry byłoby jednak dodawanie nowych państw/garaży. ;)

PostWysłany: 07 Paź 2017, 17:50 

Miejscowość: Sosnowiec
Też średnio podoba mi się wprowadzanie nowego typu konkursu. Osobiście wolałbym, aby szybki poświęcił czas i energię na przystosowanie magazynów pod PG, ale każdy ma swoje priorytety :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości