Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Czy powinna pojawić się w grze możliwośc budowy garaży w nowych krajach?
1. Tak, to dobry pomysł 65%  65%  [ 11 ]
2. Nie , to zły pomysł 35%  35%  [ 6 ]
Razem głosów : 17
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nowe kraje
PostWysłany: 20 Wrz 2017, 19:48 

Lista krajów w których można budować garaże , a wiec i dostepnych tras między nimi , jest od dawna taka sama.
Myślę że nowe kraje pozwoliłyby na rozruszanie nieco gry . Starzy gracze mogliby budowac nowe garaże, nowi mieliby większy wybór, dostepne byłby nowe trasy itp .
Jest przecież całkiem sporo stosunkowo niewielkich krajów ktore można dołączyc do gry np Litwa, Dania, Macedonia, Grecja. Luksemburg itp. Wystarczyłoby nawet po 1-2 garaże w danym kraju.
W sumie dobrym pomysłem byłoby aby co jakiś czas np co kilka mieięcy , pojawiał sie kolejny kraj, ale na poczatek dobrze by było aby pojawił sie jakikolwiek nowy.
Może więc warto juz pomyśleć o rozszerzeniu listy państw w których są garaże ?

Temat postu: Re: Nowe kraje
PostWysłany: 20 Wrz 2017, 21:43 

Do azji by bylo najlepiej bo krasnojersk to zamalo haha

PostWysłany: 20 Wrz 2017, 21:48 

Miejscowość: Rogów
A jestes nowym czy starym graczem bo ceny powyzej 200 garazu juz dobijaja a zyski nie sa az tak duze aktualnie jest ile? Z 500 garazy? 400? Policz sobie ile potrzeba kasy zeby wybudowac taki garaz

PostWysłany: 20 Wrz 2017, 22:00 

No ja mam puki co dopiero 176 garazy no ale co zrobisz jesli juz wybudujesz wszedzie :-)

PostWysłany: 21 Wrz 2017, 00:08 

Kiler6666 napisał(a):
Do azji by bylo najlepiej bo krasnojersk to zamalo haha

Pekin można by dodać, raz wyślesz i miesiąc z bani:)

już teraz nierealne jest wybudować garaże we wszystkich miastach w grze (jestt ich 478) ale chyba nie w tym rzecz byloby to dodatkowe urozmaicenie i utrudnienie w konkursach i uważam to za dobry pomysł, zresztą Speedy chyba kiedyś wspominał, że pracuje nad tym (ale mogę si mylić) pytanie tylko ile dodatkowych miast dźwignie serwer

PostWysłany: 21 Wrz 2017, 09:10 

Miejscowość: WaRsZaWa
Jestem na Nie. Mam 317 garaży. Cena kolejnego to 48 mld. Nie wyobrażam sobie kiedy dojdę do 400 garaży. Jeden na miesiąc to i tak spore wyzwanie dla mnie

PostWysłany: 21 Wrz 2017, 10:21 

Kiler6666 napisał(a):
No ja mam puki co dopiero 176 garazy no ale co zrobisz jesli juz wybudujesz wszedzie :-)

To mozna myslec blizej jak juz bedzie powyzej 300 400 garazy sam dobrze wiesz ile kosztuja garaze i BA ja aktualnie mam 171 i postawienie 28 w chorwacji to koszt 25mld okolo plus BA a od 200 garazu cena znow podskoczy ja nie mowie ze nie mozna o tym myslec w przyszlosci ale aktualnie sa wazniejsze sprawy do ogarniecia

PostWysłany: 22 Wrz 2017, 20:38 

No a tak pozatym ja jakos nie narzekam na brak kasy trza poprostu obrotnym byc srednia za zlec mi ponizej 10mld w trasie nie schodzi a wiadomo maz puzniej wiecej gararzy to i kasy

PostWysłany: 22 Wrz 2017, 22:32 

No tak nie mowie ze nie ale ile czasu auta jada z tym zleceniem a pomysl ze musisz zrobic powiedzmy 4 na jeden garaz potem 5 itd

PostWysłany: 23 Wrz 2017, 15:01 

1.A kto powiedział że trzeba mieć garaże we wszystkich dostępnych miastach ?
2.Dostępnośc nowych miast ( w nowych państwach ) dałaby mozliwośc np tworzenia nowych tras w konkursach. A to by dało pewną szansę dla graczy nie majacych jeszcze garazy konwojowych w państwach które często pojawiają jako miejsca startu.
3 Stagnacja nie robi dobrze dla gry. Fajnie że pojawiaja sie nowe pojazdy, konwoje, czy progresje, ale odkąd gram w CT , a jest to juz ponad dwa lata , nie pojawiło sie w grze nawet jedno nowe państwo. Pojawiały sie oczywiście pomysły tras bardzo dalekich, albo dodania miast w panstwach juz funkcjonujących w grze. Zawsze jednak było to odsuwane w czasie z uwagi na ważniejsze sprawy ( pojazdy , konkursy itp). Czas leci , a nowych miast nadal nie ma. Moze więc juz czas wprowadzić tez i takie urozmaicenia?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości