Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Jakie wasze zdanie
tak 67%  67%  [ 12 ]
nie 33%  33%  [ 6 ]
mam to gdzies 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 18
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sidziba spedycji
PostWysłany: 13 Wrz 2017, 10:09 

Cronox1987 napisał(a):
No limit jest troszke przesadzony o ile na s6 za 5 poziom zaplacilem 500mln to ten 5 poziom na s7 jest co dla niektorych pewnie nie do osiagniecia i idac dalej mniej czlonkow mniej spedycja zarabia mniej zbada

Ale na 5 poziomie masz 7 członków więc ma kto się zrzucić na kolejne i tak to się będzie samo napędzać ale mimo wszystko

PostWysłany: 13 Wrz 2017, 12:07 

Miejscowość: Gdynia
Synek342 napisał(a):
HaHalacha napisał(a):
Jestem na NIE. Kazdy ma wybor czy mu sie to oplaca czy nie.

Jakby to napisac kolejny nikt oddaje glos wstydzicie sie swoich nickow w grze mysle ze to tez nadaje sie do zmiany bo nawet nie wiadomo kto glosuje

Kolejny nikt? Teraz to mnie "Synku" obraziłeś bo zapewne chodziło ci o mnie. Wielki gracz z s6 się odezwał którego nie stać na badania. Może wystarczy się grzecznie zapytać na jakim świecie gra jaki nick itp. Niema obowiązku posiadania takich samych nickow na forum jak na serwerach. Jesteś żałosny aż tak bardzo Cię boli jak ktoś ma inne zdanie niż Ty?

PostWysłany: 13 Wrz 2017, 19:56 

Marcin9220 napisał(a):
Synek342 napisał(a):
HaHalacha napisał(a):
Jestem na NIE. Kazdy ma wybor czy mu sie to oplaca czy nie.

Jakby to napisac kolejny nikt oddaje glos wstydzicie sie swoich nickow w grze mysle ze to tez nadaje sie do zmiany bo nawet nie wiadomo kto glosuje

Kolejny nikt? Teraz to mnie "Synku" obraziłeś bo zapewne chodziło ci o mnie. Wielki gracz z s6 się odezwał którego nie stać na badania. Może wystarczy się grzecznie zapytać na jakim świecie gra jaki nick itp. Niema obowiązku posiadania takich samych nickow na forum jak na serwerach. Jesteś żałosny aż tak bardzo Cię boli jak ktoś ma inne zdanie niż Ty?

Widzisz nie bylo to do ciebie ale mam to gdzies mozesz sie obrazac a sam jestes zalosny bo chyba masz problem z rozumowaniem.Ja nie pisze ze mnie nie stac tylko o zwiekszeniu % za badania.Co do cen to chyba jest oddzielny temat.Uczepiles sie bo chyba ty nie umiesz sie pogodzic z tym ze ktos ma inne zdanie niz ty.Nara

PostWysłany: 13 Wrz 2017, 20:05 

Miejscowość: Gdynia
Tak tak nie było do mnie, jasne... gardzę tobą.
Co do cen i % jedno z drugiego wynika.

PostWysłany: 13 Wrz 2017, 20:17 

Marcin9220 napisał(a):
Tak tak nie było do mnie, jasne... gardzę tobą.
Co do cen i % jedno z drugiego wynika.

I wzajemnie to samo czuje do ciebie Mysle ze na tym mozemy zakonczyc to jest forum a to co do siebie czujemy mozesz na Fax napisac i ja tez

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości