Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Jakie wasze zdanie
tak 67%  67%  [ 12 ]
nie 33%  33%  [ 6 ]
mam to gdzies 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 18
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sidziba spedycji
PostWysłany: 10 Wrz 2017, 18:17 

Miejscowość: WaRsZaWa
Jestem na NIE. Kazdy ma wybor czy mu sie to oplaca czy nie.

PostWysłany: 11 Wrz 2017, 03:56 

HaHalacha napisał(a):

Jakby to napisac kolejny nikt oddaje glos wstydzicie sie swoich nickow w grze mysle ze to tez nadaje sie do zmiany bo nawet nie wiadomo kto glosuje

PostWysłany: 11 Wrz 2017, 21:53 

Miejscowość: WaRsZaWa
Synek342 napisał(a):
HaHalacha napisał(a):

Jakby to napisac kolejny nikt oddaje glos wstydzicie sie swoich nickow w grze mysle ze to tez nadaje sie do zmiany bo nawet nie wiadomo kto glosuje

Co bardziej boli... glos na NIE czy tez inny NICK na forum a inny w grze ? Widzę, że dyskusja posuwa się w wyjątkowo merytorycznym zakresie :):)

PostWysłany: 12 Wrz 2017, 01:50 

HaHalacha napisał(a):
Synek342 napisał(a):
HaHalacha napisał(a):

Co bardziej boli... glos na NIE czy tez inny NICK na forum a inny w grze ? Widzę, że dyskusja posuwa się w wyjątkowo merytorycznym zakresie :):)

Szczerze bardziej to drugie jezeli ktos chce oddac glos na nie i dodac komentarz to czego sie boi swojego nicku z gry.Mysle ze juz napisales co miales do napisania wiec pozdrawiam.

PostWysłany: 12 Wrz 2017, 07:35 

Miejscowość: Sosnowiec
Do Synek342. Na ilu światach masz konta? To, że na swoim świecie nie możesz znaleźć graczy o nickach z forum nie znaczy, że nie ma ich na innych światach. Światów jest 6, a forum jedno wspólne.

PostWysłany: 12 Wrz 2017, 08:26 

No spoko tylko ze jak to zwiekszymy to ile np besty beda smigac ja mam konwoje o pretkosci 88+30 z kartami pretkosci to jak pozwiekszamy te procety dojdzie mi pretkosc do 200 na godzine temat jest prosty zwiekszasz ladownosc wiecej zarabiasz to samo z pretkoscia a nim wiecej zarobisz zainwestoj wiecej albo zaprzestan badac

PostWysłany: 12 Wrz 2017, 09:05 

Miejscowość: Sosnowiec
Kiler6666 napisał(a):
No spoko tylko ze jak to zwiekszymy to ile np besty beda smigac ja mam konwoje o pretkosci 88+30 z kartami pretkosci to jak pozwiekszamy te procety dojdzie mi pretkosc do 200 na godzine temat jest prosty zwiekszasz ladownosc wiecej zarabiasz to samo z pretkoscia a nim wiecej zarobisz zainwestoj wiecej albo zaprzestan badac

Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby auta maksymalną prędkość osiągnęły. Chyba nie musisz się o to martwić. Zauważ, że cena za każdy poziom jest coraz większa, ale zysk procentowy się nie zmienia. W efekcie płacimy coraz więcej za niewiele większy przyrost.

PostWysłany: 12 Wrz 2017, 20:19 

MatteoG napisał(a):
Do Synek342. Na ilu światach masz konta? To, że na swoim świecie nie możesz znaleźć graczy o nickach z forum nie znaczy, że nie ma ich na innych światach. Światów jest 6, a forum jedno wspólne.

W sumie to masz racje ale jakos nie pisza ze maja konta na innym swiecie

PostWysłany: 13 Wrz 2017, 01:04 

niedaleko szukając
tandrom 105 ma około 3% większą ładowność od majestika a koszty badań bardzo duże, tutaj opłacalność też jrst wątpliwa zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę że musi często zlonowac majestika z doklejką
a wracając do tematu
ktoś mów że 1% będzie kosztował 80 mld (dobrze pamiętam?) tylko nie widzicie jednego, są 4 badania na ładowność i tyle samo na prędkość więc jeśli się to zsumuje to się okazuje że nawet początkująca spedycja może osiągnąć bonus 2% bez żadnego problemu
edit:
2% bonusu kosztować będzie około 80mld, pytanie tylko jak rośnie czas badań bo nie widzę info
wątpliwości mam tylko co do limitu członków, utrudni to zwłaszcza na nowym świecie, zanim się spedycje rozbudują ludzie nie będą mieli gdzie się podziać, chyba że będzie czas na rozwój

PostWysłany: 13 Wrz 2017, 02:38 

Miejscowość: Rogów
No limit jest troszke przesadzony o ile na s6 za 5 poziom zaplacilem 500mln to ten 5 poziom na s7 jest co dla niektorych pewnie nie do osiagniecia i idac dalej mniej czlonkow mniej spedycja zarabia mniej zbada

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości