Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konkursy spedycji - zmiany
PostWysłany: 24 Cze 2017, 13:04 

Zalozylem spedycje jednoosobowa mam ładownosci 240k a dostalem okolo 600k

PostWysłany: 27 Cze 2017, 15:13 

brakuje mi info dla gracza który bierze udział w konkursie spedycji.
Czy to wielki problem , aby gracz który jest członkiem spedycji która otrzymuje jakąś nagrodę za wygrana lub 2 czy 3 miejsce, otrzymywał info na fax ?
Aktualnie tak naprawdę gracz nie wie czy jego spedycja wygrała, czy zajeła np 3 miejsce, czy dostał cokolwiek . Spedycja wygrywająca jest co prawda widoczna , ale trzeba to sprawdzac, bo nie wiadomo czy juz sie konkurs skonczył czy jeszcze nie. A 2 lub 3 miejsce to juz praktycznie trzeba sie domyslać (np po ilosci posiadanych kart), ale pewnosci nie ma.
Postuluje więc o rozpatrzenie pomysłu o faxie do gracza z informacją o zajętym miejscu ( pierwsze 3 miejsca) i ewentualnie zdobytych nagrodach.

PostWysłany: 30 Cze 2017, 06:05 

Miejscowość: Chełm
Zgadzam się z neo3883 coś jest nie tak z tym przelicznikiem dla spedycji jednoosobowych. Mam dwa garaże i 50 zestawów Eiko Ghost ładowność każdego 25 630 kg. Łączna ładowność 1 281 500 kg, a w konkursie dostałem łącznie na każdą trasę 6 250 000 kg. Niektórzy wysyłają cały towar w parę minut i skończą konkurs w parę dni, a ja będę musiał to zwozić z miesiąc :( Rozumiem, że przelicznik dla mniejszych powinien być większy, ale te wartości to trochę za gruba przesada.

PostWysłany: 30 Cze 2017, 13:28 

Niezłe te zmiany, wyjdą nam na lepsze.. !
---
pożyczka

PostWysłany: 01 Sie 2017, 00:18 

No oczywiscie ze na leprze no teras jak mam w spedycji 21 osob to bedziemy mogli startowac w co drugim konkursie czy jak to ma niby wygladac troche glupio ze ciagle kaze sie te wieksze spedki najpierw wprowadza spedycje dwu osobowe do 5 graczy gdzie moim zdaniem to jest nie sprawiedliwe rozwiozanie no duzo latwiej jest zorganizowac dwie osoby niz 21 lepiej juz by bylo zrobic od 1 osoby do 3 a dalszy przedzial od 4 osob w gure no ale co tam niech nam bedzie trudniej no w rankingu progresji tez prowadza prawie wszedzie spedycje jedno osobowe no i nic tylko pogratulowac myslenia o wszystkich no teras niedosc ze sa zmiany w nagrodach na gorsze to i jakies limity ilosci czlonkow no i jak ktos zmienia spedycje to nie moze brac udzialu bo niby ludzie oszukoja tylko niby jak bo skoro gosc przejdzie z jednej spedy do drugiej to ta z kturej odchodzi nie wygra na pewno no niewiem kto szybkiemu tak genialna mysl oszustwa wynalazl ale zaden normalny szef spedycji by se niedal aby jego gracze sobie odchodzili i wracali te wszystkie zmiany powinny isc na leprze a nie na gorsze dla wiekszych spedycji cos tu jakos sie nie fajnie robi troszke no te typy ewentu tesz super wiecej nawet w jednej progresi nie pojade a niech sobie spedycje jedno osobowe jezdza szybki ocknij sie troszke to co sie dzieje jest nie sprawiedliwe a powinno sie wlasnie te wieksze soedycje doceniac za skoordynowanie wiekszej ilosci osob

PostWysłany: 10 Sie 2017, 15:34 

Jakby co, to jestem chętna do podjęcia się spedycji ;) Info prv

PostWysłany: 20 Sie 2017, 11:17 

Miejscowość: Rogów
Popieram Kiler6666.
Aktualnie jednoosobowe maja latwiej i w konkursie i w evencie o ile konkurs jest dla niech osobny o tyle rankink spedycji w evencie juz nie wi widac co sie dzieje.
W jednoosobowej w evencie gosciu wie ile ma dostepnej ladownosci i ile moze zlecen pobrac odrazu. Ja majac 17 graczy ( odrazu wspomne ze spedycja nie nastawia sie na konkursy i eventy kazdy jezdzi jak chce) musze rozeslac wiadomosci kto chce jechac w danym evencie i jaki maja dostepny tonaz. Potem dostaje iles wiadomosci z tonazami w danych krajach musze to zliczyc wybrac trasy ktore pierwsze ktore nastepne i dopiero moge pobrac zlecenia. I teraz ten z jednoosobowki sie nic nie narobi bo wszystko wie o tyle w wieloosobowych trzeba sporo pracy wlozyc zeby to wszystko zgrac. Dodam jeszcze ze wiekszosc pracuje lub sie uczy i ciezko zgrac ludzi na jedna godzine wiec wysylanie zlecen czesto trwa caly dzien. A w jednoosobowej wejdzie raz pobierze wysle i tyle. Wiec gadanie o tym ze odwiedzaja gre czesciej jest mylne bo on musi wejsc raz o obojetnie ktorej godzinie a ja w trakcie eventu praktycznie caly dzien siedze i nadzoruje co sie dzieje.

PostWysłany: 26 Sie 2017, 08:20 

Kiler6666 napisał(a):
No oczywiscie ze na leprze no teras jak mam w spedycji 21 osob to bedziemy mogli startowac w co drugim konkursie czy jak to ma niby wygladac troche glupio ze ciagle kaze sie te wieksze spedki najpierw wprowadza spedycje dwu osobowe do 5 graczy gdzie moim zdaniem to jest nie sprawiedliwe rozwiozanie no duzo latwiej jest zorganizowac dwie osoby niz 21 lepiej juz by bylo zrobic od 1 osoby do 3 a dalszy przedzial od 4 osob w gure no ale co tam niech nam bedzie trudniej no w rankingu progresji tez prowadza prawie wszedzie spedycje jedno osobowe no i nic tylko pogratulowac myslenia o wszystkich no teras niedosc ze sa zmiany w nagrodach na gorsze to i jakies limity ilosci czlonkow no i jak ktos zmienia spedycje to nie moze brac udzialu bo niby ludzie oszukoja tylko niby jak bo skoro gosc przejdzie z jednej spedy do drugiej to ta z kturej odchodzi nie wygra na pewno no niewiem kto szybkiemu tak genialna mysl oszustwa wynalazl ale zaden normalny szef spedycji by se niedal aby jego gracze sobie odchodzili i wracali te wszystkie zmiany powinny isc na leprze a nie na gorsze dla wiekszych spedycji cos tu jakos sie nie fajnie robi troszke no te typy ewentu tesz super wiecej nawet w jednej progresi nie pojade a niech sobie spedycje jedno osobowe jezdza szybki ocknij sie troszke to co sie dzieje jest nie sprawiedliwe a powinno sie wlasnie te wieksze soedycje doceniac za skoordynowanie wiekszej ilosci osob

Na wstępie przepraszam za offtop, ale musiałem. Killer, zabijasz. 250 słów i ani jednego przecinka i kropki, nic. Z każdym tak rozmawiasz, na jednym wydechu? 0:)

PostWysłany: 27 Paź 2017, 15:43 

Proponuję troszkę odstępów między konkursami na S4.
25.10. konkurs po równo, 26.10. proporcjonalny do ładowności, 28.10. samo PG do tego event progresja.
Aby wziąć udział w konkursie można mieć jeden nieukończony a jak mam ambitną spedycję i chcielibyśmy wziąć udział we wszystkich to nie damy rady.
na obecną chwilę sytuacja wygląda tak, że wozimy konkursy i progresję potem auta stoją kilka dni w garażach bo czekają na następny konkurs lub progresję.
Mogłoby być po ok 4-5 dni odstępu między różnymi konkursami to by zwiększyło liczbę uczestników.

PostWysłany: 27 Paź 2017, 15:45 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Zrobiłem 2 dopuszczalne konkursy dla PG, one są testowe spokojnie, następnym razem możę ich wcale tam nie być bo to konkurs na życzenie dla S6.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości