Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Konkursy spedycji - zmiany
PostWysłany: 16 Sie 2016, 00:06 

tajemnica2 napisał(a):
Dodanie konkursów dla spedycji jednoosobowych

lepiej konkurs dla gracza. po co przez spedycje .
jezeli wezmie udzial w konkursie to dostanie zlecenie z automatu do wykonania i juz .

I jak wtedy okreslisz kto ma co dostac? Chyba ze z gory odrzucasz nagrody, ale po co wtedy "konkurs"?

PostWysłany: 18 Paź 2016, 09:07 

myślę że jedna osoba tez da radę ale lepiej jak spedycja ma chociaż 3 osoby

PostWysłany: 07 Lut 2017, 14:59 

Jednej osobie będzie trudno.

PostWysłany: 04 Mar 2017, 15:55 

Miejscowość: Rogów
Moim zdankem spedycje 1-osobowe ogolnie powinny przestac istniec. W moim rozumowaniu spedycja to grupa ludzi ktora dziala dla dobra ogolu a nie jeden gracz ktory sie dogadac z nikim nie moze albo zaklada spedycje dla konkursow. Wiec zostalbym przy konkursach dla spedycji od 5 graczy zgloszonych.
Nawet jak ktos zaklada sam nkech sobie spedycyjne wozi a nie oczekuje konkursow. Moim zdaniem takie osobyida na skróty bo po co pilnowac graczy dzielic zlecenia itd jak mozna samemu konkurs wozic i zarobic kupe kasy.

Druga sprawa to konkursy dla wszystkich nawet tych nie w spedycji. Bezsens totalny. Chce konkursow to nkech sie zglosi do spedycji jak nie to ma opcje magazynow proste. Dlaczego mamy im ulatwiac skoro przetargi zlecenia sa lepiej platne niz w spedycji. W takim przypadku spedycje traca tutaj sens bo po co wozic zlecenia spedycyjne i czekac na konkurs jak mozna przetargi czy magazyny ogarniac i i tak w konkursie uczesniczyc.

Jedyna rozsadna propozycja to ligi. Rzeczywiscie fajniej byloby walczyc w konkursie na podobnym poziomie bo np niektore spedycje to gracze z garazami w wielu miejscach i np teraz konkurs sie juz skonczyl a u nas jeszcze sporo czasu jedzie. Wyrownaloby to szanse na walke o pierwsze miejsca.

PostWysłany: 20 Mar 2017, 20:25 

Speedy, w każdej grze potrzebny jest pewien balans czy równowaga, tak aby każdy miał szanse.

Od kilku konkursów widać, że spedycje mające tylko kontenery w konkursie (i może minimalną ilość PG z konwojami +20/30km/h) kończą konkurs o 20-30% szybciej niż spedycje mające PG

jak zamierzasz to zbalansować?

wg mnie powinny być proporcjonalne do ładowności bez PG, a dla PG oddzielne konkursy nazywające się np. waga ciężka

PostWysłany: 30 Kwi 2017, 10:15 

i kto ten konkurs wygrał

PostWysłany: 08 Maj 2017, 20:46 

A mi ten pomysl sie podoba bo po co slabsi maja ciagle przegrywac a ci najlepsi ciagle zgarniaja nagrody ogulem wszystkie ostatnie zmiany sa spoko no tylko to ze spedycje dwu osobowe jezdza z np 15 osobowymi uwazam za nie fer bo wiadomo przeciez ze duzo latwiej jest zazadzac dwoma osobami niz wieksza iloscia

PostWysłany: 14 Maj 2017, 18:54 

Ja bym dał 5 miejsc z nagrodami tak by spedycje z 4 i 5 miejsca miały takie jakby nagrody pocieszenia za walkę bo czasem godziny dzielą od 3 miejsca bo np osoba odpowiedzialna za pobranie kasy za ostatnie zlecenie nie mogła być na czas a walka była wyrównana.

PostWysłany: 24 Cze 2017, 12:27 

Wytlumaczcie mi jak to jest ze jedni dostaja swoja ładowność a ja dostałem prawie trzy razy wiecej wyslalem wszystko co mam i tylko kolo 30 procent w drodze mialem a patrze pacjenci po godzinie po konkursie 100 % w drodze co robie zle podpowiedzcie :( bo juz mi checi odchodza jak jest az tak nie fer :(((
Czekam na pomoc dzieki

PostWysłany: 24 Cze 2017, 12:29 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Widocznie trafiłeś na wskaźniki powiększające dla małych spedycji, które po przez swoją wielkość i liczebność członków mają dużo łatwiej, proponuję się rozwijać i będzie lepiej :)

Bez tego przez długi czas małe spedycje miały dużo łatwiej i jeden gracz potrafił wygrywać wszystkie konkursy.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości