Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Konkursy spedycji - zmiany
PostWysłany: 21 Lip 2016, 18:10 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Planowane są dwie zmiany:
1. Dodanie konkursów dla spedycji jednoosobowych - krótko mówiąc, będzie mogła startować tylko spedycja która ma nie więcej niż 1 członka.

2. Konkursy spedycyjne zostaną podzielone na ligi. Jak to widzę?

Po każdym konkursie liczony jest ranking, zbierane są punkty, na przykład:

W konkursie wzięło udział 7 spedycji.
- Spedycja która wygra konkurs zbiera 7 punktów (czyli tyle ile wystartowało spedycji),
- Spedycja która zajęła drugie miejsce zbiera 6 punktów (1 punkt mniej),
- Spedycja która zajęła 3 miejsce zbiera 5 punktów,
- ... itd.

Teraz pierwsze 7 spedycji które mają najwięcej tych punktów znajdowałyby się w "pierwszej lidzie", a reszta w "Drugiej lidzie" itd i to właśnie one by konkurowały ze sobą.
Teraz co 5 konkursów wykonywało się podsumowanie i najsłabsze 3 spedycje byłyby degradowane z "pierwszej ligi" do "drugiej ligi", a 3 najlepsze w "Drugiej lidzie" awansowałyby do "pierwszej ligi".

Liczba się jest oczywiście przykładem.

Czekam na Wasze opinie.

Temat postu: Re: Konkursy spedycji - zmiany
PostWysłany: 21 Lip 2016, 18:42 

No i w końcu coś się będzie działo oto chodzi takie jest moje zdanie

PostWysłany: 21 Lip 2016, 19:21 

A co z konwojami jak to bedzie rozegrane?
Wiekszosc nie stac na konwoje albo działDTprzytrzymuje.

PostWysłany: 21 Lip 2016, 19:28 

Znowu zmiany? Dla mnie to już przesada. Spedycja to zespół i chodzi tu o współpracę i zaangażowanie się wielu ludzi by coś działało. Logistyka nie polega na działaniu jednej osoby. Takie bynajmniej jest moje zdanie. Jak miałoby być coś takiego o czym piszesz to nie dla spedycji a dla wszystkich graczy, któży by chcieli w takim wydarzeniu uczestniczyć jak "konkurs dla spedycji jednoosobowej" Jak dla mnie to po prostu konkurs dla osobnych firm. (czyt. dla wszystkich graczy)

PostWysłany: 24 Lip 2016, 18:35 

kamber napisał(a):
Logistyka nie polega na działaniu jednej osoby.

I tu się mylisz ... definicja logistyki nie wyklucza działania jednej osoby.

Jeśli chodzi o konkursy dla spedycji jednoosobowych to jestem na tak (była mowa o tym już wieki temu :P ). Przydałby się i konkurs dla Wszystkich graczy :)

Ligom spedycji mówię zdecydowanie NIE! Konwoje wprowadzają zbyt dużą różnicę ... no chyba że będą swobodnie dostępne a nie za premium!

PostWysłany: 24 Lip 2016, 19:10 

Witam

Też uważam, że jak konkursy 1-os to dla wszystkich, kto chce to startuje, a czy to będzie spedycja czy nie, to bez znaczenia przecież - w konkursach spedycyjnych po to jest limit 5os, spedycja 1-os chce startować w konkursie spedycyjnym niech zatrudni 4 członków - będzie rozróżnienie konkursów - spedycja - 1os

PostWysłany: 25 Lip 2016, 08:19 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
gikar napisał(a):
A co z konwojami jak to bedzie rozegrane?
Wiekszosc nie stac na konwoje albo działDTprzytrzymuje.
O co dokładnie pytasz?

Viserion napisał(a):
Jeśli chodzi o konkursy dla spedycji jednoosobowych to jestem na tak (była mowa o tym już wieki temu :P ). Przydałby się i konkurs dla Wszystkich graczy :)
Tzn. w łatwy i szybki sposób mogę stworzyć coś podobnego, czyli konkurs dla spedycji jednoosobowych, bo Ci gracze zostali odcięci po pierwszych konkursach, z powodów oczywistych (mieli zbyt duże szanse w porównaniu z grupą).

Ale konkursy dla wszystkich(bez spedycji, ze spedycją) graczy także są w planach, tylko te wymagają dużego wkładu prac w porównaniu z konkursem dla spedycji jednoosobowych, gdzie wystarczy tylko poprawić "Zapisywanie się do konkursu" gdzie ustawię ograniczenie że to musi być spedycja jednoosobowa. I po sprawie :)

Viserion napisał(a):
Ligom spedycji mówię zdecydowanie NIE! Konwoje wprowadzają zbyt dużą różnicę ... no chyba że będą swobodnie dostępne a nie za premium!
Tutaj nie rozumiem to właśnie dzięki ligom ta różnica będzie mogła "topnieć"? A gracze którzy byliby w drugiej lidzie walczyliby w bardziej równej walce?

Asthagord napisał(a):
Też uważam, że jak konkursy 1-os to dla wszystkich, kto chce to startuje, a czy to będzie spedycja czy nie, to bez znaczenia przecież
Już napisałem dlaczego jest to dla mnie łatwiejsze rozwiązanie.

Asthagord napisał(a):
- w konkursach spedycyjnych po to jest limit 5os, spedycja 1-os chce startować w konkursie spedycyjnym niech zatrudni 4 członków - będzie rozróżnienie konkursów - spedycja - 1os
Skoro to bez znaczenia to nie powinniście mieć też sprzeciwu, aby stworzyć rozrywkę dla graczy którzy zostali "odcięci" bo większość uznała i ja też że Ci gracze będą mieli dużo większą przewagę nad "grupami".
Te konkursy nie będą miały żadnego wpływu na konkursy które są aktualnie. Planuję je dawać na przemian, teraz co drugi weekend jest konkurs dla spedycji, chyba że konkurs się nie skończy, ale staram się aby był co drugi weekend. Więc można dać w te luki. czyli odbywały się 4 konkursy spedycyjne w miesiącu, dwa dla grup i dwa dla singli(spedycji).

Dlaczego inni nie mogą się bawić w konkursy, skoro już jedne dostawałem pod grupy i ich odizolowałem dla Was ?

PostWysłany: 25 Lip 2016, 19:35 

Witam serdecznie
Uwazam ze pomysl z podzialem spedycji na ligi jest trafnym rozwiązaniem i powinien jak najszybciej zostac wdrozony w zycie. Wkoncu wszyscy beda zadowoleni i bedzie mozna walczyc z rownymi sobie. Im wiecej spedycji bedzie bralo udzial w konkursach tym bedzie kozystniej dla rozwoju gry. Obecnie wiele spedycji rezygnuje lub zniecheca sie wygrywaniem ciagle tych samych spedycji lub w ogole nie ma mozliwosci brania udzialu ze wzgledu na niespelnienie warunkow konkursu. Podzielmy sie i walczmy z rownymi sobie.
DONEK s6

PostWysłany: 11 Sie 2016, 11:44 

1. Ja mysle ze lepiej by bylo gdyby ta druga forma byla dla 1-4 graczy, bo w tym momencie nie ma dla spedycji 2-4osobowych mozliwosci udzialu. Albo wgl zrobic 3 kategorie; 1-4, 5-9 i 10+

2. Mysle ze zwyciezca powinien byc wykluczany z nastepnego/nastepnych kilku turnieju/w zeby inni tez mieli szanse wygrania czegos a nie jak teraz patrze to tylko 1 spedycja wygrywa od chyba 4-5 konkursow...

PostWysłany: 15 Sie 2016, 12:26 

Dodanie konkursów dla spedycji jednoosobowych

lepiej konkurs dla gracza. po co przez spedycje .
jezeli wezmie udzial w konkursie to dostanie zlecenie z automatu do wykonania i juz .

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości