Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Planowane zmiany w Konwojach
PostWysłany: 03 Paź 2016, 11:18 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
remfire napisał(a):
Szczerze? Jaka jest więc korzyść z owrgo limitu 7 dni do konca premki w przypadku gracza takiego jak Ty ? Kupowałeś KP i nadal kupujesz, więc co zmienia ten dziwny limit ? W zasadzie mozna go nawet wydłuzyć do 15 albo i 30 dni , bo przecież i tak pewna grupa graczy systematycznie wykupi KP odpowiednio wcześniej.
Trzeba jednak pamietac że w tę grę grywają nie tylko osoby majace odpowiednia ilość czasu i pieniędzy aby grywać codziennie majac wykupione KP. Są tacy którzy grywają tu nieregularnie z uwagi na brak czasu , sa tez tacy którzy miewają środki nieregularnie , albo w ograniczonym zakresie ( np uczniowie), więc nie zawsze maja mozliwośc posiadania odpowiednio długo ważnego KP. Dlaczego więc mają być zniechecani do gry takimi dziwnymi limitami ?
Ci którzy chca i tak kupią bez wzgledu na limit, ale inni zaczeli sie już zastanawiac czy warto wykupowac KP. No i aktywność graczy spada i pojawiają się narzekania że graczy ubywa...
PS. Ja też przez dłuższy czas systematycznie wykupowałem KP , po to aby przyjemniej sie grało, ale tez po to aby wspomóc rozwój gry. Kupowałem KP mimo tego że nie grywałem codziennie , bo nie zawsze był czas na grę. I pewnie kupowałbym nadal KP , ale gdy pojawiły sie konwoje , a wrazz nim ów limit, zacząłem się zastanawiać jaki jest tego cel. I nie dostrzegam w tym rozwiązaniu plusów, ale za to widzę minusy, więc pozwoliłem sobie o tym napisac na forum.

Rozmowa na temat tego limitu już była podczas tworzenia pomysłu i było to wałkowane.
Nie wiem skąd ma Pan dane że liczba graczy "spada".
Skoro gracze grali tak od zawsze, to dalej mogą grać, nie używając Konwojów więc po co tworzymy problem?
Konwoje zostały stworzone dla graczy którzy grają dużo aby byli wstanie dalej grać.
Proponuję skupić się czymś co jeszcze nie zostało przedyskutowane.

PostWysłany: 29 Paź 2016, 10:22 

speedy napisał(a):
2. Zakładka do wysyłania Konwojów
Bez sensu jest wysyłanie Konwojów pojedynczo z każdego garażu, dlatego pojawi się opcja ich wysłania masowego i na liście pokażą się wszystkie Konwoje z różnych garaży.

Taka mała uwaga do tej opcji bo te konwoje są poszeregowane według nr rejestraci a moim zdaniem powinny być poszeregowane wg państw ewentualnie wg odlegości od garażu z którego wysyłamy towar

PostWysłany: 22 Maj 2017, 13:32 

powinno zostać jak było

PostWysłany: 09 Lip 2017, 19:43 

zwykle auta na zleceniach i tych zlecen konwojowych jest mniej bo z reguly wieksze i tak widze po sobie zawsze mialem w granicach 90% rep

PostWysłany: 09 Paź 2017, 06:35 

No to też prawda. To jest właśnie różnica w tym.
____
walkkings

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości