Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Planowane zmiany w Konwojach
PostWysłany: 19 Lip 2016, 11:50 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
RedByk666 napisał(a):
Jeżeli mamy pamiętać o rankingu, to tymbardziej powinno tak zostać. Jedni nabijają ranking PG, a inni będą nabijać konwojami? Po drugie co to za różnica dla rankingu czy ja konwoje wyślę z jednego garażu czy kilku? Suma ton będzie tu i tu równa.

Zapomina Pan o dojeździe do miasta startowego. :)

PostWysłany: 19 Lip 2016, 12:00 

Jednak mimo faktu, że jest niewielu zwolenników obecnego rozsyłania konwoi po miastach, czekam na następne modyfikacje w grze, które robią ją bardziej atrakcyjną. Natomiast uważam, że rozwiązanie podane przeze mnie powyżej usatysfakcjonowałoby zwolenników i przeciwników. Dlatego poczekamy i zobaczymy co w najbliższym czasie zostanie wprowadzone.

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 19 Lip 2016, 12:06 

speedy napisał(a):
RedByk666 napisał(a):
Jeżeli mamy pamiętać o rankingu, to tymbardziej powinno tak zostać. Jedni nabijają ranking PG, a inni będą nabijać konwojami? Po drugie co to za różnica dla rankingu czy ja konwoje wyślę z jednego garażu czy kilku? Suma ton będzie tu i tu równa.

Zapomina Pan o dojeździe do miasta startowego. :)

Nie zapominam o dojeździe do miasta startowego, dlatego proponowałem, żeby blokować to gdy chcemy brać udział w konkursach i wtedy, żeby uczestniczyć to muszę rozesłać konwoje do garaży konwojowych. Jak nie wyrobię się w czasie to moja strata, nie pojadę w konkursie.

Spedycja V.I.P. Transport

PostWysłany: 19 Lip 2016, 14:15 
Awatar użytkownika

Kod:
[color=#40FF00][b]4. Ligi konkursowe[/b][/color]
Planuję wprowadzić także "drugą ligę w konkursach" dla nowych graczy, czyli odbywałyby się raz konkursy dla mniejszych graczy (głównie po Polsce, może do jakiś krajów ościennych), ale nie mogliby brać w nich udział gracze z TOP X (x liczba zmienna). Chciałbym tutaj aby mniejsi gracze poczuli większą adrenalinę.

Czyli, że konkursy dla dużych spedycji są, teraz będą dla nowych graczy, czyli spedycje duże, ale jednoosobowe są dalej dyskrynimowane???
dziękuję w imieniu swoim i innych spedycji 1-osobowych

PostWysłany: 19 Lip 2016, 15:57 

Zastanawiam się dokąd ta gra zmierza? Pan Admin pisze jedno a robi zupełnie co innego. Najpierw pisze, że nie będzie rozbudowywał konta premium bo na tym cierpią gracze bez premium. A potem wprowadza konwoje do premium. Krytykować pomysłu nie można, bo każda krytyka to "atak" na Admina. Oportunistów Pan Admin "gumkuje" albo bez powodu blokuje. Tylko "achy i ochy" przechodzą cenzurę. Najpierw "uprzywilejowani" byli gracze premium, a teraz będą ci co mają konwoje. Nie ma to jak uczciwe współzawodnictwo :D

PostWysłany: 19 Lip 2016, 20:56 

Witam, nie podoba mi sie punkt 3 ze wzgledu na to ze co mi z tego ze bede wysyłał auto z jednego garazu zwykłego bo patrzac oszczedzamy na przejazd ciagnika z punktu a do punktu b jak i czas gdzie auto musi pokonac dana trase:(. majac 56 garazy w PL to robie 55 garazy w konwoje i 1 zostawiam jako zwykły to moge tez dokupic do niego zwykłe ciagniki,jestem stanowczo przy tym punkcie na NIE!!!
Chyba ze dany ciagnik z innego miasta bedzie miał zaznaczone wieksze spalanie paliwa jak i czas załadunkowy, taki myk za czas w którym auto ma djechac z punktu a do b.
A i patrzac konkurs dla graczy z konwojami tez jest dylemat bo ilu graczy musi byc ze spedycji którzy beda miec konwoje?

PostWysłany: 21 Lip 2016, 17:27 
Awatar użytkownika

gdyby tak wykorzystać stary pomysł z łączeniem ładunków? ;)
czyli szukamy zlecenia z A do B bierzemy wszystko jak leci, no i łączymy
taka opcja jest w magazynach wystarczyło by zrobić to samo w zleceniach spedycji

PostWysłany: 21 Lip 2016, 17:56 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
m0drzew napisał(a):
Kod:
[color=#40FF00][b]4. Ligi konkursowe[/b][/color]
Planuję wprowadzić także "drugą ligę w konkursach" dla nowych graczy, czyli odbywałyby się raz konkursy dla mniejszych graczy (głównie po Polsce, może do jakiś krajów ościennych), ale nie mogliby brać w nich udział gracze z TOP X (x liczba zmienna). Chciałbym tutaj aby mniejsi gracze poczuli większą adrenalinę.

Czyli, że konkursy dla dużych spedycji są, teraz będą dla nowych graczy, czyli spedycje duże, ale jednoosobowe są dalej dyskrynimowane???
dziękuję w imieniu swoim i innych spedycji 1-osobowych

Właśnie dzięki jednemu użytkownikowi z S6 (nicku nie podam, może się sam wypowie), wpadłem na to jak szybko można wykonać takie konkursy, dla spedycji jednoosobowych. Więc pewnie wykonam to z najwyższym priorytet - dotyczącym pomysłów.

Viserion napisał(a):
Zastanawiam się dokąd ta gra zmierza? Pan Admin pisze jedno a robi zupełnie co innego. Najpierw pisze, że nie będzie rozbudowywał konta premium bo na tym cierpią gracze bez premium. A potem wprowadza konwoje do premium.

Nie rozumiem dlaczego lubicie przypinać moje różne zdania, do zupełnie innych rzeczy.
Tak powiedziałem, że nie chce rozbudowywać KP, ale chodziło o zakładki typu "multi" mamy ich w grze tyle, że gracze się gubią.

A Konwoje nie są powodem powstania kolejnych zakładek typu "multi", a wręcz ich redukcji, teraz gracze będą mogli skupić się na grze a nie wysyłaniu tysięcy kierowców na urlopy. A trafiło to do KP (dodanie tego do KP zajęło około 10 minut, więc żadna inna praca zakładka nie straciła na tym), bo to mogłoby wpłynąć drastycznie na stabilność finansową gry.

A przede wszystkim pamiętajmy że Konwoje wszyscy przyjęliśmy z ulgą, a nasze serwery najbardziej, ja nie muszę się już tak martwić o to czy za miesiąc trzeba będzie dokupić "maszyny", czy optymalizować jakieś rzeczy, bo tego już będzie mniej i będe mógł się właśnie skupić na nowego typu konkursach. O czym zaraz napiszę, w innym temacie.

Violka napisał(a):
gdyby tak wykorzystać stary pomysł z łączeniem ładunków? ;)
czyli szukamy zlecenia z A do B bierzemy wszystko jak leci, no i łączymy
taka opcja jest w magazynach wystarczyło by zrobić to samo w zleceniach spedycji

To jest niemożliwe, bo nie ma łączenia w spedycji z jednego powodu, zapewne niektórzy pamiętają jak dodałem do gry bardzo duże zlecenia, wszystko było fajnie przez jakiś tydzień potem gdy dochodziło do wypłat dla graczy, gracze widzieli dziwną sumę na bilansie w spedycji (dodam że wszyscy widzieli jedną i tę samą) i myśleli że dostali mniej niż powinni, otrzymywali poprawną kwotę na konto w grze, ale w bilansie pojawiają się jedna magiczna liczba (tym którzy przekroczyli limity zapisu w Bazie Danych). Spowodowana tymi ogromnymi zleceniami.

Nawet nie wiecie jak to jest tłumaczyć jedno i to samo codziennie komuś innemu... Dlatego nie może być takich sytuacji, aktualnie.

PostWysłany: 22 Lip 2016, 13:50 

a pisales kiedys ze nie może być wiekszych zlecen niz 250k zwlaszcza dla pg które powinny byc wieksze a ja dosyć czesto znajduje zlecenia na kontener po 350-450k które w takiej ilosci nie sa nikomu przydatne

PostWysłany: 23 Lip 2016, 10:38 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Two Steps From Hell
Przypominam, że temat dotyczy zmian w Konwojach. Proszę bez offtopu.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości