Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Podgląd na przedsiebiorstwo
PostWysłany: 14 Lut 2014, 15:14 

Miejscowość: Okolice Rzeszowa
Temat zamarł ?
Speedy masz może jakieś już wytyczne pomysły co do tego ?

PostWysłany: 14 Lut 2014, 17:46 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Nie nie umarło...
Tutaj gracz przedstawił bardzo fajny pomysł:
viewtopic.php?f=14&t=3575

Temat postu: Podgląd na przedsiebiorstwo
PostWysłany: 01 Mar 2014, 14:10 

Witam :D

Moim zdaniem przedsiebiorstwo w tej grze powinno byc bardziej realistyczne, przypominające realny świat.Gdyby to ode mnie zależało wprowadził bym wiele zmian takich jak:
- prowadzenie statystyk ile dana firma zarobila i jakie były koszty.
- wprowadzilbym miesieczne rozliczanie się z urzędem skarbowym np:
a) mala firma zarobila w danym miesiacu np 500 000 PLN to miesieczny podatek od tej sumy np wynosilby 7% który musi zapłacić dla urzędu.
b) średnia zarobila w danym miesiacu np 2 500 000 PLN to miesieczny podatek od tej sumy np wynosilby 11% który musi zapłacić dla urzędu.
c) duża firma zarobila w danym miesiacu np 15 000 000 PLN to miesieczny podatek od tej sumy np wynosilby 21% który musi zapłacić dla urzędu.
- wprowadziłbym umowy na zatrudnianie pracownikow na czas okreslony lub nie okreslony z miesiecznym wynagrodzeniem np. 2500 brutto to dla pracownika byśmy płacili 1800 netto a reszte do urzędów , zusów itp.
- wprowadziłbym realny tryb jazdy kierowców to ze moze jechac max 9 godz, chyba ze w podwójnej obsadzie to 18.
-wprowadziłbym tak zwane weekendówki ze kierowca nie mogłby wsiąść za kierownice przez 45 godz po calym tyg roboczym.

Bo to jest takie ze samochod wraca ze zlecenia i wysyłamy go odrazu dalej w trase. Zmiencie troche to. Ktos zechce wysłać samochod odrazu jak wroci ze zlecenia niech zmienia zaloge kierowców a co się wiąże z tym? większe wydatki, opłaty urzędowe, pensja itp.

- rozbudujcie biuro: dajcie mozliwość zatrudnienia księgowych, sekretarek, kierowników, marketing itp.
księgowa byla by od zusów rozliczania itp
ludzi odpowiedzialnych za sortowanie zleceń , gdzie by wybierali najkorzystniejsze dla naszej firmy, przedstawiali nam najciekawsze oferty magazynowe kupców i producentów.

Głównie zrobić taki zarząd by to było bardziej realne.

To jest moja propozycja. Pozdrawiam ;)

PostWysłany: 15 Maj 2014, 20:14 

Miejscowość: Bydgoszcz
Mi niekoniecznie jest potrzebny "obrazkowy pogląd", jest tutaj zbyt dużo detali (przebieg, tuning, stan, etc.) które mogłyby nie działać dobrze na każdej przeglądarce/telefonie/gdziekolwiek. Jestem przyzwyczajony do tekstowo-obrazkowego podglądu i taki pasuje według mnie najlepiej. Nie zawsze liczy się grafika :).

PostWysłany: 19 Maj 2014, 07:14 
Administrator
Awatar użytkownika

Ten wygląd będzie opcjonalny nie będzie trzeba z niego korzystać.

PostWysłany: 04 Gru 2014, 21:02 

Jestem wzrokowcem i chętnie bym zobaczył grę w wersji graficznej. Jestem pewien, że taki zabieg kosmetyczny mógłby przyczynić się do zainteresowania tą grą. Połączenie ciekawej gry z fajną grafiką a nie jak do tej pory cyferki połączone z napisami powinno dać kopa tej przecudnej grze :))

PostWysłany: 15 Kwi 2015, 16:34 

Wole tenn styl dlatego chcialbym jakby byla wprowadzona ta zmiana to zeby byla mozliwosc zmiany na stary czy nowy a dalej sie niewypowiadam bo duzo tematow i muj zakonczony z ankieto czeka

PostWysłany: 22 Sie 2015, 10:04 
Awatar użytkownika

co do stylu graf.CT 2014 uwazam ze jest najlepszy

ale czy dalo by sie zminic napis z zakładce 'Główna' i szikaj zlecenia powrotnego

chodzi o jego kolor ktory jest szary jak cale tło, gdyby byl bardziej zauważalny np. ziolony(taki jak kolor powiadomień) byłby bardziej widoczny, i łatwiej było by mi nie przeoczyć takiego zlecenia 8-)

PostWysłany: 31 Sie 2015, 09:23 
Administrator
Awatar użytkownika

Violka napisał(a):
co do stylu graf.CT 2014 uwazam ze jest najlepszy

ale czy dalo by sie zminic napis z zakładce 'Główna' i szikaj zlecenia powrotnego

chodzi o jego kolor ktory jest szary jak cale tło, gdyby byl bardziej zauważalny np. ziolony(taki jak kolor powiadomień) byłby bardziej widoczny, i łatwiej było by mi nie przeoczyć takiego zlecenia 8-)

Aktualnie jesteśmy w trakcie przygotowywań aplikacji ( telefony ), następnie weźmiemy się za tablety i w efekcie końcowym bardzo możliwe że powstanie nowy wygląd na komputery.

PostWysłany: 04 Mar 2016, 23:08 

kreatywne pomysły ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości