Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Podgląd na przedsieobiorstwo
PostWysłany: 09 Lut 2014, 00:24 
Awatar użytkownika

czarnypies napisał(a):
Co do statystyk..
http://forum.cargotycoon.pl/viewtopic.php?f=202&t=3520
Można się podpiąć i coś dorzucić swojego zapraszam. ;)

Co do wątku pomysł mi się podoba, ale na razie nie mam żadnej koncepcji jakby to miało wyglądać.

Pod linkiem jest propozycja odnośnie statystyk itp dotyczących spedycji dlatego nie wypowiadałem się pod tamtym tematem. Gdybyś rzuciła szerszą propozycję o ogólny panel "zarządzający" dla spedów i dla indywidualnych to bym się rozpisał! Jak wspominałem i jak wiesz mi osobiście brakuje takiej "gospodarczej" zakładki!

PostWysłany: 09 Lut 2014, 00:52 
Awatar użytkownika

Ja chciałbym grać w takie CT, wygląd miasta:

Image

Do tego:
    - możliwość zdecydowania, gdzie który budynek ma stać jeśli chodzi o te, które sami stawiamy (garaż, magazyn, budynek administracyjny)
    - zmiana wyglądu budynków w momencie ulepszania/rozbudowy i może jakiś śnieg na dachu w zime :P

Po kliknięciu w któryś z budynków wyskakuje odpowiednie ładne graficzne, gdzie to możliwe menu zarządzania :mrgreen:

A jeśli jeszcze będą się ruszały niektóre elementy, jak np. nasze wracające lub wyjeżdżające ciężarówki to miazga :lol:

PostWysłany: 09 Lut 2014, 01:01 
R0M napisał(a):
jedynie wprowadzacie takimi zbednymi rzeczami zamet
znów wszyscy beda musieli poznawac interfejs od nowa

proponował by jesli to chcecie naprawde wprowadzic to to aby gracze wybierali w opcjach czy chca to właczyc czy nie

pozdrawiam

PostWysłany: 09 Lut 2014, 08:12 

A co się stało z moim postem? Ktoś tu krytyki nie znosi. Skoro argumentów brak to najlepiej post skasować :D

PostWysłany: 09 Lut 2014, 08:16 

Miejscowość: Okolice Rzeszowa
Nie rozumie do końca.
Chodzi Ci o to aby zamiast prostego menu było menu z "obrazkami" ??

I co do propozycji ROM-a jestem jak najbardziej na tak ponieważ ktoś może mieć wolnego neta i mu to zamulać moze.

Raptor to nie jest Rail nation, poza tym zbyt bajeczny wyglad dla mnie....

PostWysłany: 09 Lut 2014, 08:40 

speedy - trochę rozumiem o co chodzi, ale nie mam pojęcia jak chcesz to połączyć. Jeśli tak jak mi udało się do tego dojsć wczoraj wieczorem i dziś rano (i tu i tu niewyspany) to nie wyjdzie ;P

Zrób jakiś przykładowy obrazek jak by o miało wyglądać - juz nawet bez grafik, tylko napisy żeby było szybciej i od tego można zacząć dyskusje. Bo tak każdy co innego sobie może wyobrazić - w moim wypadku jest to katastrofa ;)
Zresztą jestem leniwym człowiekiem - ciężko byłoby mi przywyknąć.

Chyba że z tym wiąże się całkowita zmiana wszystkiego, co ułatwi jakoś granie :)

PostWysłany: 09 Lut 2014, 08:51 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lipniki
Viserion napisał(a):
A co się stało z moim postem? Ktoś tu krytyki nie znosi. Skoro argumentów brak to najlepiej post skasować :D

Nic nie zostało skasowane.

Jak to miałoby wyglądać? Coś na styl tego co wkleił Raptor.

PostWysłany: 09 Lut 2014, 08:59 

podstawowe pytanie, czy serwer nie obciazy to za bardzo

PostWysłany: 09 Lut 2014, 09:24 

Speedy jestem za taki podglądem przedsiębiorstwa lecz jak to napisał jeden z graczy niech to będzie opcja do wyboru bo nie każdy może chcieć nowego wyglądu.

PostWysłany: 09 Lut 2014, 09:41 
Awatar użytkownika

Jedno pytanie: Po co ?
Cargo takie jak jest niech zostanie, menu i podgląd jest idealne, wszystko czytelne na swoim miejscu bez zbędnych dodatków.
Jeśli już na prawdę chcesz coś zmienić to wprowadź nową skórkę do gry i tyle, moim zdaniem nic więcej "ulepszać" nie trzeba.
Wygląd na podobieństwo obrazka co wkleił Raptor daje niektórym graczom +kilka dobrych sekund odświeżania strony, zanim załadują się wszystkie grafiki itp.
Moim zdaniem to zbędne, ale możesz też pomyśleć nad wyborem opcji jak pisali wyżej gracze, że możliwość używania tego interfejsu co jest lub przełączenie na ten nowy co masz zamiar wprowadzić.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości