Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Uwaga!!!
Jeden pomysł = Jeden temat. Masz kilka pomysłów? To załóż kilka tematów.
Jeśli zakładasz temat, prosimy o założenie ankiety, aby gracze mogli się wypowiedzieć. Wystarczą 3 opcje: Tak, Nie wiem, Nie.
A graczy prosimy aby nie pisali nic nie wnoszących postów typu: "jestem na tak", tylko prosimy o głos w ankiecie.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Chcesz aby został wprowadzony 2 zastępca w spedycji ?
Tak 76%  76%  [ 28 ]
Nie 24%  24%  [ 9 ]
Razem głosów : 37
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: 2 zastępca szefa w spedycji
PostWysłany: 15 Cze 2017, 13:16 

Miejscowość: Sosnowiec
marcin35561 napisał(a):
Sebek20500 napisał(a):
Proponuję wprowadzić drugiego zastępcę szefa w spedycji i dać mu te same prawa co właścicielowi i zastępcy. Na pewno skorzysta z tego nie jedna spedycja :)

Wystarczy jak jest Właściciel spedycji i jeden zastępca spedycji. Po co dodawać drugiego zastępce, żeby robił się bałagan w danej spedycji. Moim zdaniem drugi zastępca jest wcale w danej spedycji nie potrzebny jak już wspomniałem, że jeden właściciel i jeden zastępca wyjątkowo wystarczy.

Skomentował właściciel jednoosobówki :lol: :lol: :lol:

Temat postu: Re: 2 zastępca szefa w spedycji
PostWysłany: 21 Cze 2017, 15:15 

Miejscowość: Rogów
MatteoG napisał(a):
marcin35561 napisał(a):
Sebek20500 napisał(a):
Proponuję wprowadzić drugiego zastępcę szefa w spedycji i dać mu te same prawa co właścicielowi i zastępcy. Na pewno skorzysta z tego nie jedna spedycja :)

Wystarczy jak jest Właściciel spedycji i jeden zastępca spedycji. Po co dodawać drugiego zastępce, żeby robił się bałagan w danej spedycji. Moim zdaniem drugi zastępca jest wcale w danej spedycji nie potrzebny jak już wspomniałem, że jeden właściciel i jeden zastępca wyjątkowo wystarczy.

Skomentował właściciel jednoosobówki :lol: :lol: :lol:

Otoz to jednoosobowki. U nas np zeby gracze byli zadowoleni dzielimy konkursy i eventy zeby mogli zarobic i teraz jest tak ze wlasciciel przyjmuje rekrutuje graczy zastepca sprawdza zlecenia przyjmuje konkursy i eventy kolejna osoba jest odpowiedzialna za podzial tych zlecen wiec jak widac jedno stanowisko przydaloby sie bo ten ktory dzieli zlecenia moglby pobrac sobie je w kazdej chwili a wlasciciel i zastepca mogliby skupic sie na reszcie spraw. Nie kazdy gra tak samo.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość